Про нас
Благотворительный "Фонд братьев Павличенко" - Полтавская областная общественная организация, зарегистрирована 08.02.2008 (Свидетельство Сер. АОО № 789402).
ЦІЛІ ФОНДУ
- Духовно-моральне виховання підростаючого покоління на основі духовної спадщини Української Православної Церкви.
- Залучення до сфери благодійності ширшого кола людей та організацій, а також роз’яснення ідеї про необхідність особистої участі у справах милосердя та надання допомоги малозабезпеченим та знедоленим верствам населення.
- Формування у дітей основ морально і фізично здорового способу життя, надання дітям-сиротам та дітям-інвалідам допомоги у становленні особистої самосвідомості, сприяння якісної реабілітації дітей-сиріт та дітей-інвалідів, надання їм спортивного та соціального розвитку, можливості в майбутньому зайняти гідне місце в суспільстві.
ЗАВДАННЯ ФОНДУ
- Благодійна допомога малозабезпеченим і знедоленим громадянам країни, також недільним школам парафій Української Православної Церкви.
- Проведення заходів, які сприяють активізації соціальної діяльності та популяризації в суспільстві поняття милосердного служіння.
- Сприяння поїздкам віруючих громадян до святих місць нашої країни.
- Організація та підтримка заходів, спрямованих на розвиток духовно-морального виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, прийняття як основи моральних норм суспільства, його культурних та історичних традицій.
- Сприяння у відновленні, будівництві та реконструкції православних монастирів і храмів.
- Проведення спортивних та соціальних проектів для дітей-сиріт та дітей-інвалідів, спрямованих на формування соціально-адаптованої і соціально-активної особистості; формування мотивації фізичного, морального, духовного вдосконалення.
- Активізація роботи спортивних секцій у школах-інтернатах.
- Індивідуальна допомога талановитим та цілеспрямованим дітям у виборі життєвого шляху та отриманні професійної освіти.
- Проведення спортивних і соціальних проектів серед студентів і створення в студентському середовищі соціального інституту, який пропагує здоровий спосіб життя та займається волонтерською діяльністю.
- Залучення соціально активних громадян до проблем дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування та дітей-інвалідів; сприяння зміні ставлення суспільства до проблеми дитячого сирітства.
- Встановлення прямих контактів і організація ефективної співпраці між спонсорськими організаціями та школами-інтернатами України.
- Сприяння зміцненню соціальних, культурних, ділових зв’язків з громадськими організаціями та установами, творчими спілками, релігійними організаціями, державними структурами для вирішення спільних питань і завдань.
ПОСТІЙНІ ОБ’ЄКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ
Фонд у своїй діяльності охоплює школи-інтернати Полтавської області:
- Полтавська спеціальна школа-інтернат для глухих дітей;
- Лубенська спеціальна школа-інтернат для дітей з порушенням розумового розвитку;
- Полтавська спеціалізована школа-інтернат №1;
- Полтавська спеціалізована школа-інтернат №2;
- Кременчуцька спеціальна школа-інтернат ім. А.С. Макаренка;
- Кобеляцька спеціальна школа-інтернат;
- Градизька спеціальна школа-інтернат;
- Михайлівська спеціальна школа-інтернат;
- Андріївська спеціальна школа-інтернат;
- Варварівська спеціальна школа-інтернат;
- Майорщинська спеціальна школа-інтернат;
- Великотростянецька середня школа;
- Полтавська середня школа № 22;
- Кременчуцька дитяча виправна колонія;
- Лубенський дитячий протитуберкульозний санаторій;
- Дитяче відділення онкогематології міської клінічної лікарні м.Полтава.
НАПРЯМКИ РОБОТИ З ДІТЬМИ
Діяльність Фонду реалізується за наступними напрямками: спортивна, психологічна, творча, духовно-моральна.
Під час змагань хлопці отримують уроки майстерності від професійних футболістів, спілкуються з журналістами, священиком, організаторами і гостями турнірів. Стратегія призового заохочення Фонду передбачає вручення призів та подарунків усім без винятку учасникам змагань. Призовий фонд спрямований на навчальні, просвітницькі цілі, підтримку спортивно-інвентарної бази (навчальні книги і DVD-диски, спортивну форму, спортивний інвентар), емоційні заохочення. Створено призи за номінаціями «кращий голкіпер», «кращий захисник», «кращий нападаючий», «приз глядацьких симпатій».