Про нас

Благотворительный "Фонд братьев Павличенко" - Полтавская областная общественная организация, зарегистрирована 08.02.2008 (Свидетельство Сер. АОО № 789402).

ЦІЛІ ФОНДУ

  1. Духовно-моральне виховання підростаючого покоління на основі духовної спадщини Української Православної Церкви.
  2. Залучення до сфери благодійності ширшого кола людей та організацій, а також роз’яснення ідеї про необхідність особистої участі у справах милосердя та надання допомоги малозабезпеченим та знедоленим верствам населення.
  3. Формування у дітей основ морально і фізично здорового способу життя, надання дітям-сиротам та дітям-інвалідам допомоги у становленні особистої самосвідомості, сприяння якісної реабілітації дітей-сиріт та дітей-інвалідів, надання їм спортивного та соціального розвитку, можливості в майбутньому зайняти гідне місце в суспільстві.

ЗАВДАННЯ ФОНДУ


ПОСТІЙНІ ОБ’ЄКТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ

Фонд у своїй діяльності охоплює школи-інтернати Полтавської області:

НАПРЯМКИ РОБОТИ З ДІТЬМИ

Діяльність Фонду реалізується за наступними напрямками: спортивна, психологічна, творча, духовно-моральна.
Під час змагань хлопці отримують уроки майстерності від професійних футболістів, спілкуються з журналістами, священиком, організаторами і гостями турнірів. Стратегія призового заохочення Фонду передбачає вручення призів та подарунків усім без винятку учасникам змагань. Призовий фонд спрямований на навчальні, просвітницькі цілі, підтримку спортивно-інвентарної бази (навчальні книги і DVD-диски, спортивну форму, спортивний інвентар), емоційні заохочення. Створено призи за номінаціями «кращий голкіпер», «кращий захисник», «кращий нападаючий», «приз глядацьких симпатій».