Статті07.04.2022

А кого Богородиця зішле...

Сидять діти у недільній школі, матушка розповідає про свято Благовіщення, усі слухають. Тільки одна маленька дитина ніяк не може всидіти на місці. То встане, підійде до сестри або ще до когось із дівчаток, приголубиться, обійме, то підійде несподівано, зі спини до хлопців і починає їх лоскотати. Хлопчаки відсуваються, сміються, але її не відганяють - маленька все ж таки.
Вгамувавшись, знову сідає і починає малювати, слухає матушку разом зі старшими і все намагається запам'ятати, нічого не пропустити - цікаво їй.
Закінчивши розповідь, матінка звертається до дівчат із такими словами:
- А ви знаєте, дівчатка, кажуть, що якщо хтось із дівчат першої прийде на Благовіщення в храм і поставить свічку, то Богородиця нареченого пошле. - Дівчата тут же пожвавішали, стали навперебій кричати:
- Я прийду! - Я прийду!.. - Хлопці тільки посміювалися. І раптово тихий дитячий голосок перекрив усі інші:
- І я прийду.
Всі одразу обернулися на цей голосок, і подивилися на дівча хто з подивом, хто поблажливо (дитина, що вже тут!), хто з посмішкою, а матінка запитала:
- Мила, а скільки тобі років?
- Чотири роки, - здивовано відповіла дівчинка ("знають же, чому питають?")
- А ти маєш хлопчика? - посміхаючись, спитала одна з дівчат.
- Не маю... - похитала головою дитина, все ще дивуючись - "Навіщо?..."
- А за кого ж ти хочеш заміж? - спитала інша дівчина поблажливо-лагідним тоном.
І вже ніхто не очікував, мабуть, від такої відповіді. Дівчина їм з усією серйозністю відповідала:
- А за кого Богородиця пошле...

 


З iнтернету

Інші новини
Статті17.04.2022
Во имя Отца и Сына, и Святого Духа. Сегодня, с нынешнего дня, Христос вступает не только в Свои страданья, но в то страшное одиночество, которое Его окутывает в течение всех дней...
Читати далі
Статті28.03.2022
Если случится на базаре разбить горшок из глины, гончар рассвирепеет и потребует возмещения убытка. По правде говоря, человек тоже сотворен из такого же дешевого материала, что и горшок, но то,...
Читати далі
Статті14.03.2022
Начались трудные времена. И надо вспомнить простую детскую истину: Когда у вас много конфет — все дети с вами хотят дружить. Особенно, если вы щедро делитесь. Много друзей сразу появляется!
Читати далі